מסלול:

תשואה מצטברת

הסבר מקיף על פוליסה פיננסית


שתף:

פוליסת חיסכון או פוליסה פיננסית היא תוכנית ארוכת טווח לחסוך כסף לעתיד. חשוב לקיים תוכנית חיסכון כדי להבטיח שתוכלו לכסות את ההוצאות שלכם אם יהיו אירועים בלתי צפויים. תוכניות חיסכון נחשבות לאחד הכלים היעילים ביותר עבור אנשים שרוצים להשיג יציבות וביטחון פיננסיים.

הם עוזרים לאנשים לנהל את כספם טוב יותר, להפחית חובות ולהימנע ממצבי חירום על ידי כך שהם עוזרים להם להבטיח את עתידם. סוג מוכר של תוכנית חיסכון הוא הפוליסה הפיננסית. במאמר הבא נסביר לכם על כל הנושא של קופות גמל על מנת שתהיה לכם אפשרות להתנהל בצורה מעולה מבחינה פיננסית כל עוד מדובר על ההיבט הזה.

פוליסה פיננסית – מה צריך לדעת בנושא?

ישראל היא אחת המדינות המפותחות בעולם ויש בה מערכת פיננסית מאוד מתקדמת. פוליסות חיסכון יעזרו לכם לדאוג לעתיד שלכם ולעשות זאת כאשר אתם בוחרים בכלי פיננסי ואפיק השקעה שנחשב בטוח יחסית.

כאשר משווים את האופציה של פוליסות כאלה לעומת השקעה באפיקים אחרים כמו נדל״ן, אפשר לראות בקלות כי זו תהיה אפשרות הרבה יותר סולידית וכזו שמהווה את הבחירה הראשונה עבור רבים שמעוניינים לדאוג לעתיד הפיננסי שלהם. כל אחד מכם יוכל לראות כי ניתן למצוא היום גם פוליסות מאוד אטרקטיביות אם תשואה פשוט מצוינת.

תוכלו לפנות אל חברה אשר תציג לכם שלל סוגים שונים של קופות גמל ופוליסות וזאת כדי שתיחשפו להבדלים ביניהן ותבחרו בסופו של דבר בסוג קופת הגמל האטרקטיבית ביותר עבורכם. זו תהיה צורת ההתנהלות החכמה ביותר שתוכלו להעלות בדעתכם בהקשר הזה. קחו זאת לתשומת הלב.

מה מטרתה של פוליסה פיננסית?

פוליסה פיננסית יכולה להיקבע על ידי מעסיקים כדי לספק לעובדים דרך לחסוך לפנסיה או למטרות פיננסיות אחרות. חשוב שתהיה תוכנית חיסכון כזו כדי שיהיה כסף זמין בשעת חירום. כך תוכלו למשוך את הכספים הללו כאשר תגיעו לגיל הפנסיה או במידה ופוטרתם מהעבודה או שתהיו מעוניינים לממש תוכניות כאלה ואחרות שדורשות פתיחה של החסכונות.

לכן כדי לבחור באפשרות האופטימאלית עבורכם, בצעו לכל פוליסה פיננסית השוואה מפורטת שתסייע לכם לבחור את הקופה המתאימה לנהל בה את החיסכון שלכם.

בכל אופן, מדובר באפיק השקעה מאוד סולידי ואתם צפויים להרוויח תשואה נאה למדי על הכספים שיהיו בפוליסה וזאת אם תקבלו החלטה מושכלת ותבחרו בפוליסה שתומלץ לכם על ידי מומחים.

הרי חברות מנוסות יספקו לכם מענה בהקשר של פוליסת חיסכון השוואה. הן יציגו לכם את כל סוגי הפוליסות ויסבירו לכם על ההבדלים ביניהן. זו תהיה הדרך הנכונה מצדכם להבין איזו פוליסה תספק לכם את התמורה הטובה ביותר. זאת לצד רווחים משמעותיים כאשר תמשכו את הכסף.

הסבר מפורט במה מדובר בעצם

קופה מסוג גמל להשקעה היא השקעה המסייעת לעובדים לחסוך לפנסיה. קופת גמל היא חשבון חיסכון שמעסיקים והממשלה מקימים עבור עובדיהם. היא מנוהלת על ידי המעסיק וההפקדות של העובד אינן ניתנות לניכוי מס. היא מספקת מקור להכנסה לאחר פרישה לעובדים בצורת קצבה או תשלום חד פעמי, על בסיס גילם ותקופת השירות שלהם. סוג זה של תכנית פנסיה ידוע כתכנית פנסיה הטבה מוגדרת.

בכל אופן, דעו לכם כי פוליסה פיננסית נחשבת לכזו שמסייעת לדאוג לעתידם של עובדי המשק בסופו של יום. אין זה משנה אם מדובר בעצמאים או שכירים, תמיד ישנה אפשרות להפריש לקופת הגמל, כך שזה אפיק השקעה שיהיה מאוד חכם לקחת בחשבון וזאת עקב כך היתרונות שמגיעים עמו. בין היתר האפשרות להיות רגועים יותר בנוגע לכספים שאולי תצטרכו בעת חירום למשל.

מהווה פתרון לחסוך בחבות המס שלכם

נקודה נוספת שתהיה חשובה בכל הנוגע אל פוליסה פיננסית זה שהכסף שתפרישו לא יהיה חייב במס. כך תוכלו להקטין את מחזור ההכנסות השנתי שלכם שיהיה חייב במס ותוכלו לחסוך כסף רב גם בדרך הזו. לפיכך לא רק תרוויחו מהתשואה של קרן ההשתלמות, אלא גם בכך שתשלמו פחות מיסים.

הרי פוליסה פיננסית יכולה להיות בחירה מעולה עבור כל אחד שפשוט ירצה להתנהל בצורה חכמה יותר מבחינה פיננסית. בין אם מדובר על קרן השתלמות ובין אם כל סוג אחר של קופת גמל, דעו לכם כי כיום כל אלה מהווים אפיקי השקעה פשוט מצוינים.

מיד לאחר שתפנו אל חברה שמתמחה בכך או אל רואה חשבון תוכלו לקבל מידע בנושא. לאור זאת יהיה רצוי מצדכם לא לחכות עם כך. פשוט פנו אל גורמים מנוסים כבר בזמן הקרוב. הם כבר ידעו להסביר לכם על כל הסוגים של קופות הגמל וכך תהיו בכיוון הנכון להשיג מענה יוצא מגדר הרגיל. 

תוכלו להיעזר במערכת של גמל נט על מנת לבצע השוואה בין כל קופות הגמל וכך תבחרו בזו שתהיה המשתלמת ביותר עבורכם. אז אל תחכו עם כך ובחנו את המערכת הזו כבר בזמן הקרוב! זה יהיה חכם מצדכם!

פוליסה פיננסית – שאלות נפוצות

מדוע חשוב להיעזר במערכת להשוואת פוליסות?

כך תוכלו לבחור בפוליסה שתספק לכם את התשואה הגבוהה ביותר יחד עם התנאים הכי משתלמים, כגון אפשרות למשוך את כל הכסף שהופקד תוך פרק זמן קצר יחסית.

מדוע קופת גמל תהיה אפיק השקעה נכון?

קופת גמל תאפשר לכם להקטין את חבות המס על ההכנסות שלכם וגם ליהנות מתשואה נאה על הכסף שתפקידו, כאשר תוכלו למשוך את הכסף בטווח הזמן הבינוני.

שתף:

מעוניין לקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות? חייגו 053-251-9595

או השאירו פרטים ויועץ מקצועי מוסמך ישמח לסייע לכם

    FEEDBACK

    Description

    Accessibility Statement

    array(0) { }